Par tējas izcelsmi klīst daudzas leģendas. Viena no tām; Reiz Gautama Buda, ceļojot pa pasauli, esot sadusmojies par to, ka meditācijas laikā viņam uznācis miegs un plakstiņi tā vien vērušies ciet. Viņš nogriezis plakstiņus un nometis tos zemē. Tajā vietā izaudzis pirmais tējas krūms.

Tējas vērtība ir neapstrīdama! Tā satur vērtīgus mikroelementus. Reti kurš zina, ka tēja ir vērtīga gripas un vīrusu slimību profilakses nolūkos.

Āzijas valstu vēsturē tējai gadsimtiem ilgi bijusi liela nozīme, tā izmantota gan slimību ārstēšanai, gan cilvēka augstā sabiedriskā stāvokļa apliecināšanai; tēju dzerot, risinātas diplomātiskas pārrunas, spriests par filozofiju, dzeju un mākslu.

STASH tējas vēsture aizsākās 1972. gadā ASV, specializējoties augstvērtīgu tēju ražošanā. Mūsdienās STASH tējas ražošana saglabā stabilu izaugsmi un ir viena no lielākajiem tējas uzņēmumiem ASV. STASH tējas piedāvā plašu tēju un tējas maisījumu spektru: tradicionālās melnās tējas, zaļās tējas, aromatizētās tējas, tējas ar garšvielu piedevām, augu un zāļu tējas, un īpašas eksotiskās tējas.

STASH tēja maisiņos piedāvā tās pašas kvalitātes tēju, kā beramās tējas veidā.

Šis princips attiecas arī uz tējas maisiņu materiāliem – tikai augstākās kvalitātes materiāls, kas nerada kaitīgu ietekmi uz tējas lietotāju un neiespaido tējas garšu un smaržu.

Visas STASH tēja ir sertificēta ar KOSHER kvalitātes sertifikātu. Ražošanas process ir pakļauts rūpīgai un pastāvīgai kontrolei, tādējādi garantējot nemainīgu tējas augstāko kvalitāti. Katrs tējas maisiņš ir fasēts īpašā folija iepakojumā, kas ilgstoši ļauj saglabāt tējas burvību. STASH tēja ir Premium produkts. Katrā tējas maisiņā ir tikai dabīgi grieztas sastāvdaļas.

Pēc statistikas datiem izrādās, ka cilvēks mēneša laikā izdzer līdz pat 15 l tējas. Tas apstiprina faktu, ka tējas dzeršana mūsdienās kļuvusi ne tikai par tradīciju, bet arī neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Vienādi populāra ir gan beramā tēja, gan arī tēja maisiņos jebkura vecuma, dzimuma un nacionalitātes vidū. Līdz ar to ir saprotama vēlme šo tējas daudzumu iedzert kvalitatīvu, lai gūtu možumu un tvertu patīkamus mirkļus. Ļaujiet STASH tējas vienreizējai, izcilai un bagātīgai garšas un aromāta buķete Jūs ikreiz patīkami pārsteigt!

Bet kādu tēju veidu izvēlēties, - beramo tēju, vai tēju maisiņos to atstājam Jūsu ziņā!