Ingvera tēja ir izplatīts dzēriens daudzās valstīs, tajā skaitā arī Latvijā. Ingvera tēju lieto jau ilgus gadus un kādu laiku dzērieni no ingvera saknes kļuvuši par tējas rituāla svarīgu sastāvdaļu. Uzņēmumā PIE CĒZARA Jūs varat iegādāties tējas ar ingveru, to pamatā ir pārbaudītas tējas receptes, kuras izstrādājuši zinoši un gadu gaitā pieredzējuši speciālisti, par tējas pamatu izmantojot tikai ekoloģiskas un kvalitatīvas izejvielas.

Kopš zinātnieki ir secinājuši, ka ingvera saknei ir bagātīgs sastāvs, daudzi cilvēki ir iekļāvuši to savā ēdienkartē. Proti, svaigi pagatavota ingvera tēja var kļūt par noderīgu antioksidantu un dzīvībai nepieciešamo minerālu avotu. Tējas pagatavošana no ingvera īpaši aktuāla kļūst ziemas periodā, kad gribas ātrāk uzvarēt saaukstēšanos vai arī vienkārši sasildīties pēc ilgstošas pastaigas svaigā gaisā. Tikai nedaudzi zina, ka ingvera tēja ir ne tikai bagāta ar nepieciešamajiem minerāliem un vitamīniem, bet arī ir dvēseles mundruma avots un efektīvs līdzeklis pret sliktu garastāvokli. Tā aktivizē organisma aizsargspējas un stimulē tā kopējo darbību, kas ir īpaši noderīgi, ja gatavojaties svarīgiem eksāmeniem vai strādājat pie sarežģīta projekta. Dažādos pētījumos ir pierādījies, ka ar ingvera tējas palīdzību iespējams cīnīties ar sliktu dūšu - ingvera tējas dzeršana var palīdzēt iztukšot vēderu, kad jūtaties slikti. Merilendas Medicīnas Universitātes pētījumi liecina par to, ka ingvera tēja palīdz mazināt rīta nelabumu, kā arī ķīmiskās terapijas vai operācijas izraisītās sliktās dūšas. Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts Journal of Pain, 2010. gadā Ingveram ir pretiekaisuma īpašības un tāpēc ingvers var palīdzēt mazināt muskuļu sāpīgumu pēc treniņa.

Tējas receptes no ingvera sniedz nenovērtējamu palīdzību tiem cilvēkiem, kuri ir bieži pakļauti depresijām un stresiem. Patīkams aromāts veicina atslābināšanos, bet ar veselībai svarīgiem elementiem piesātinātais sastāvs atvieglo aizmigšanu un palīdz cīnīties ar bezmiegu. Tējai piemīt spēja neitralizēt negatīvo enerģiju, kura uzkrājusies organismā.

Ingvera tējas īpašības:

  • Ingvera tēja spēj labvēlīgi ietekmēt visus cilvēka ķermeņa orgānus un sistēmas.
  • Tējas tase padara cilvēku aktīvu, jo ingvers uzlabo asinsriti.
  • Ingvers – unikāls līdzeklis cīņā ar saaukstēšanos un gripu. Tas novērš drudzi, pastiprinātu svīšanu.
  • Tējas dzēriens ir bagāts ar minerāliem un aminoskābēm, kuras palīdz novērst saslimšanu ar sirds un asinsvadu slimībām.
  • Regulāra tējas pagatavošana un tās lietošana palīdz attīrīt plaušas un bronhus no uzkrātā mitruma.
  • Dzēriens nomierina alerģijas izpausmes..
  • Antioksidanti, kuri atrodas ingvera tējā, palīdz cīnīties ar tauku šūnu uzkrāšanos organismā.

Lai kvalitatīvas ingvera tējas dzeršana padara Jūsu ķermeņus spēcīgus, izturīgus, veselīgus, lai palīdz uzlādēt ar pozitīvu enerģiju jaunu darbu veikšanai, kā arī apvelta Jūs ar brīnišķīgu noskaņojumu katru dienu!